Optimals Oriflame

Inspirováno přírodou, vyvinuto Oriflame

Oriflame již 50 let hledá inspiraci v švédské přírodě, kde se nacházejí mnohé  z nejodolních rostlin na světě. Výsledkem je škála směsí unikátních švédských přírodních ingrediencí. Každá z nich představuje řešení na míru pro specifickou potřebu pleti. Optimals nabízí optimalání rovnováhu péče a viditelných účinků, které si vaše pleť zaslouží.

Přírodní projasněná, vyrovnaná opleť

Díky přírodním složkám a precizní práci vědců ve společnosti Oriflame dokáží účinné receptury Even Out úspěšně redukovat videtelnost tmavých skvrn na pleti. Díky složení se sběsí švédských ingrediencí získá vaše pleť vyrovnanější , projasněnější a dokonalejší  tón.

Denní ochranný krém SPF 20 Optimals Even Out

50 ml

Hydratační krém, který odhaluje přirozeně projasněný, rovnoměrný tón pleti. Viditelně redukuje tmavé skvrny a pomáhá zmírňovat hyperpigmentaci. Obsahuje komplex LumiLight, směs švédských přírodních ingrediencí. S SPF 20 a aktivními složkami, které chrání proti znečištěnému prostředí. Pro všechny typy pleti. Obsahuje rostlinné výtažky z angreštu, toužebníku jilmového a olej ze semínek brusinek.

Aktuální cenu najdete v katalog oriflame

Příspěvek byl publikován v rubrice PÉČE O PLEŤ se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.